Hidden House Party Hostel
Bezienswaardigheden in de omgeving, waaronder Plaza Comunal, liggen op circa 5 minuten lopen van Hidden House Party Hostel Montañita hotel.
Het pension is gelegen binnen een paar straten van het Strand van Montañita. Een wandeling van 5 minuten brengt u naar het centrum van Montañita. Playa de Motanita binnen 2 km van de locatie is een voordeel voor de gasten van het hotel. De bushalte Montanita is gelegen op een paar stappen verwijderd van Hidden House Party.
Het pand heeft 15 kamers met een zitruimte en een eetgedeelte. Een PC en TV met satellietzenders samen met koffie- en theevoorzieningen zijn aanwezig. De badkamers zijn voorzien van een apart toilet en een douche. De badkamers bieden een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals badlakens en handdoeken.
Casa Fistook bevindt zich momenten van Hidden House Party Hostel hotel en trakteert de gasten op Israëlische maaltijden.
- Locale bezienswaardigheiden
- Alcatraz12 km
- Santuario Blanca Estrella del Mar1376 km
- Iglesia Catolica San Ignacio de Loyola2722 km
- Nativia Bambu89 km
- Kerk van Montañita158 km
- Montañita Point1054 km
- Playa de Motanita2551 km
- Santo Cielo55 km
- Luchthavens
- Vliegveld Salinas75 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Kluisje
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Computer op kamer
- iPad
- CD-speler
- Videospelletjes
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hidden House Party Hostel hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Hidden House Party Hostel hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Salinas van Hidden House Party Hostel hotel?
Er is een 75 km afstand tussen Salinas en Hidden House Party Hostel hotel. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Hidden House Party Hostel hotel uitchecken?
Klanten van Hidden House Party Hostel hotel moeten klaar zijn om om 13:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Hidden House Party Hostel hotel?
De gemiddelde kamerprijs in Hidden House Party Hostel hotel is $10. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Montañita?
In dit hotel in Montañita kunnen gasten uit Comfort Vierpersoonskamer, Klassieke Vierpersoonskamer en Gemenschappelijk Kamer kiezen.